Witamy w naszym sklepie!

Warsztaty

Warsztaty malowania na jedwabiu to twórczy czas, rozwijający naszą kreatywność i otwartość na zmiany.
To również czas bardzo poszerzający naszą perspektywę na temat tego, co potrafimy, co umiemy i na co nas stać. A najważniejsze - to czas przyjemności poświęcony tylko sobie.

Warsztaty są dla wszystkich, niezależnie od tego czy uważasz, że masz zdolności artystyczne, czy nie; czy już malowałaś, czy nie. W szczególności jest to spotkanie dla tych, które ostatni raz pędzel w ręku trzymały w podstawówce na plastyce. Tak, tak, to specjalnie dla Ciebie - tego niedowiarka, co myśli, że nie potrafi malować. I możliwe, że malowanie nie jest Twoją strefą geniuszu, ale to nie znaczy, że nie potrafisz namalować szala. Gwarantuję Ci, że namalujesz, a Twoi bliscy będą pękać z dumy, że sama to zrobiłaś.

Sztuka, czyli w tym wypadku malowanie na jedwabiu, pozwala w bardzo prosty i łatwy sposób pokazać jak funkcjonujemy w życiu codziennym, jak reagujemy na zmiany, jak jesteśmy elastyczni, jakie postawy prezentujemy. Sztuka potrafi to uwidocznić, a dzięki temu dokonać zmian na przyszłość - to transformacja życia i świetna zabawa.

Przyjdź i daj się ponieść jedwabnym marzeniom ...  sklep@malowanyjedwab.pl

aktualne warsztaty do kupienia w sklepie w zakładce warsztaty:

https://malowanyjedwab.pl/kategoria/warsztaty
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl