Witamy w naszym sklepie!

Indywidualne

Tak, tak, realizuję zamówienia indywidualne - takie specjalne tylko dla Was ... i lubię je bardzo. Dlaczego ???
Bo bawię się w kogoś, kto spełnia marzenia, i jest to bardzo przyjemne. Zapominam tylko dokumentować te zamówienia - dokumentowanie nigdy nie było moją mocną stroną i to się nie zmieniło. Dlatego teraz nie mogę Wam za dużo pokazać ... a tak naprawdę, większość zamówień indywidualnych jest z prośbą, by nie prezentować ich w szerokim świecie internetowym, a ja jestem przecież od spełniania Waszych próśb ...

Zdjęcia, które oglądacie przedstawiają kilka udanych dzieł stworzonych we współpracy z Wami, które mogę pokazać.
Pierwsze zdjęcia to mój wkład w jedną z kolekcji Michała Starosta (malowanie jedwabiu do ruchomej kolekcji Flower Chic prezentowanej na Gali AmberLook w 2016 roku ).
Następne są zamówienia ślubne: malowanie materiału na suknię ślubną, do której inspiracją był przyszły bukiet panny młodej; w drugim przypadku malowałam dodatki ślubne:- szale i poszetki (inspiracje czerpaliśmy z kolorów kwiatów, jakie wymarzyła sobie panna młoda).
Kolejne zdjęcia to duże chusty malowane dla Pani Marty Nowickiej - mistrzyni tańca brzucha.
I to by było na tyle z tego, co mogę pokazać. Oczywiście do tego dochodzą niezliczone ilości tkanin, które malowałam na tuniki, sukienki, bluzki, szale na indywidualne zamówienia oraz zamówienia dla firm, organizacji i stowarzyszeń na różnego rodzaju wydarzenia.

Snuj swoje marzenia, a ja je potem będę realizować na jedwabiu ...do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl